Září 2009

Zápis SB

27. září 2009 v 12:08 | lucy0077-ADMIN |  Šrotiště-Affs =)
Kdo chce být mým Sb ještě tak se podepiště máte na to do středy se zapsat pak to vyhodnotím a koho smažu tak at si me pak napise ze chce být mým SB spátky.
Zháním i nové SB !!
Pořádně si to rozmyslete

nový začátek a vrácení k blogu ?...

26. září 2009 v 18:47 | lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Tak prvně vás všechny zdravím ,nevím kde mám začít asi u toho že jsem se už vrátila k blogu po té douhé době.Mám toho hodně za sebou zklamání i radost že života měla sem spoustu špatných chvilek a i jsem ublížila přátelům .Buďte takový jací jste a nehrajte si na něco nejste to vy žijte na plno a nenechte se zastavit v něčem co vás baví .4ím víc budete delat to co vás baví bude vás to naplnovat .Já už mám jiný pohled na svět a na určité lidi ale každý se někdy mění doví jak dlouho ten blog mi vydrží.Nerada zklamu nějaky lidi .Sem upřímná a je to bolí .Nemám radost z toho když je někdo moc smutný .Já už mám ted v životě jasno .Jdu dál a budu bojovat nechci zustat nezapomenutá.Nechci aby si na me nikdo nepmatoval chci zustat v srdcích i po určité době .
Vím že nejsem krásná sem jaká jsem a to už se nezmění .Dělám to co mě naplňuje a budu bojovat ,nevzdám se a vy se taky nevzdávejte máte právo na názor .
Mám vás moc ráda


CO BUDE NA BLOGU new:
-rozřídění Sb abych si už opravdu ujednotila ten kdo me smazal toho taky smazu ten kdo me tam vubec nemá tak uvidíme proste už chci si udelat jak v životě tak na blogu pořádek .
-nový články no co k tomu říct budou tu spíše videa protože tenhle blog je zameřen na hip-hop tak i nejaky sem tam obrázky a fotky raperu .
-udělám vám možná rubriku na přání (ale netvrdím že uplně každé přání splním když mi fakt nekdo napise ze tu chce tokio hotel tak at se nezlobí ale TH tu fakt nebude tenhle blog je o mem zivote a o mě a o hip-hopu (MY LIFE)
to asi vše už budu obíhat tak 2-3 do tydne !!POZOR ale když bude čas chodím samozřejme taky do školi a ten net mi taky doma nejede nějak rychle
tot vse ..... nejaky dotazy piste pod clánek !!
Mám vás ráda


Kayline - Bouger Bouger (rmx)

11. září 2009 v 23:22 | lucy0077-ADMIN |  Kayline