Březen 2013

Spoustu novinek a hlavně My ombre hair !

28. března 2013 v 23:36 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Ahoj návštěvníci mého blogu moc mě těší návštěvnost . Dneska Vám píší proto abych Vám řekla pár věcí jen tak v rychlosti . Jak jistě víte bývá tu článek za den občas dva dřív jsem bylo schopná přidat i 16 článků za den.Rozhodnutí enchám na vás chcete tu více článků ? Nebo spíš každý den 1-2 články(deníček, fotky , Diy,nebo jiné).
Mám strašně moc nápadů na články ale zatím tu mám pro vás fotky ve složce v PC které jsem chtěla zveřejnit takže všechno postupně.Určitě se budu více snažit psát i nějaké smysluplné články .Je toho tolik co mám v hlavě ale prostě nevím jak to vše zvládat .Takže postupně těšit se můžete (fashion people (zviditelni se) , rozhovory , recenze)ale kdy to tu bude netuším.
Jak jistě víte byla jsem na ombre hair a jsem velice spokojená. Můžete posoudit sami ale je to blbé světlo tak pak přidám fotku za deního světla.Konečně mám nové vlasy haha.O výkendu tu asi nic moc extra nebude, jsem u babičky a musím ji pomáhat péct .Takže oběhnu asi až v pondělí a AFFS který se chtěli stát mými novými AFFS napíšu vám co nejdřív na blog asi v pondělí .Brzy Vás taky čeká kontrola asi bude neohlášená abych videla jak jsem chodíte .Samozřejmě blog není povinnost!
Přeji Vám pěkný výkend a snad i ty články budou a teď.
MY OMBRE HAIR (později se znovu vyfotím tohle je při blbém světle)


Rita Ora: photo´s 0.21

27. března 2013 v 9:03 | Lucy0077-ADMIN |  Rita Ora


Cher Lloyd photo 0.116

26. března 2013 v 19:11 | Lucy0077-ADMIN |  Cher Lloyd


DIY:Vyrob si :Leopardí kraťase

26. března 2013 v 0:27 | Lucy0077-ADMIN |  DIY!

Recenze:časopis Žena a Život číslo 04

25. března 2013 v 17:25 | Lucy0077-ADMIN |  Recenze

ŽENA A ŽIVOT


Základní údaje:


Takový normální den ...

24. března 2013 v 17:37 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Dneska jak jsem Vám říkala , tak jsem byla na sjezdovce nakonec jsem nejezdila měli jsme pučený 1 lyže , a jelikož byla zima ,tak jsem nechala mamku at si jezdí .U nás máme sedačkovou lanovku no a jelikož tam nahoře mám známého z rodiny .Tak jsem jela bez lyží na té sedačkové lanovce nahoru Smějící se. Strašně foukalo ale byl to super vyhled .Tak jsem byla cca hodinu a půl zavřená v chatce a koukala na ostatní jak jezdí a pak zpátky jsem jela dolů .Sem tam na mě někdo mával z lanovky jela jsem si tam jako jediná dolů haha takovej výhled .Jinak konečně dočtený jeden časopis tak myslím že zítra bych se vrhla do napsání té recenze .Jinak mám nějaké nové fotky které jsem Vám chtěla ukázat.
Tady je ta moje výhra jak jsem se zmiňovala.
Já se jdu pustit do obíhání těch článků 97 článku pff to zase bude na dlouho .
Co se týče trendbooku tak mám radost opět jsem v Top of the weeka opět s kolekcí Aloha from deer photo´s 0.7 zatím tam je 183 líbí se mi díky všem . Jste užasní. Užasnej pocit je ten dohromady ode mě článků+ co oni vybrali je 11 a z jedenácti trendbook vybrali 7 článků s tím že dva články byli nominovaný top of the week ! Děkuji děkuji děkuji jste naprosto skvělý.

Nové zážitky + výhra

23. března 2013 v 21:31 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Ahoj , dneska konečně se Vám něco napíšu.Vím teď moc neobíhám ono titiž v poslední době mi všechno blbne myš se mi rozbila a na touchpadu je to strašně pomalí oběhnout 80 článku není žádná sranda .Tak prosím ještě ztrpení pracuji na tom. Jinak chtěla jsem přidat new fotky nějaký co jsem fotila ale bohužel nejde mi usb .. tak uvidím třeba nakonec zítra pujde . Dneska jsem byla na volejbalu (zápas)podívat se s kámoškou . Byla jsem tam poprvý no a byli tam takový papíry na kterých byli napsaní hráčí a spoustu dalších věcí a taky tam byli připnuty ruzné čísla na každým tom papíru jedno číslo a pak to losovali no, tak já jsem si vzala 3 je to moje štastné číslo .Nějak jsem nepočítala s tím že bych něco mohla vyhrát no.Tak jsme koukali na kluky (mimochodem moc pěkní kluci tam hrály) , bylo se na co dívat a pak vyhlašovali vítěze řekli nějaké číslo a pak číslo 3.Já jsem měla takovou radost tak jsem si šla pro cenu(vyhrála jsem tašku přes rameno, šampanské, blok,propisky2 x, otvírák ve tvaru slova ten slon je krásně barevnej, štětec na tapetování , tričko, klobouk,igelitku a to je myslím vše .Já měla takovou radost málokdy něco vyhraju.To jsem vubec na ten zápas nechtěla jít ale poštěstilo se a jsem za to ráda fotky budou brzy .
Jsem dneska byla na obědě dala jse si smažený sýr s hranolkami a tatrkou a oblohou + kofolu.Moc jsem si pochutnala .Akorýt jsem uplně vyřízená tak jdu spát .Zítra ráno jdu na sjezdovku na sjezdovky u nás se ještě pořád jezdí.Na lyžích budu stát po druhé v životě tak jsem zvědavá aspon teda podruhé v životě na sjezdovkách tak snad budu celá .
PS:časopisy nemám stále dočtený ale rozečtený takže až dočtu udělám recenzi na jeden časopis atd .Pak následně na všechny .Taky recneze na make-up který mi uplně skvěle vyhovuje .
Zítra čekejte nějaký rychlí článek asi jenom DIY .
Vaše Lucy0077

Jsem teď online na asku tak se ptejte:

http://ask.fm/lucy0077


DIY:Vyrob si :Originální tašku

22. března 2013 v 16:32 | Lucy0077-ADMIN |  DIY!
Dlouho tu nebylo žádný DIY! tohle asi každý už viděl ale tak přece jen u mě na blogu to nesmí chybět

ZDROJ:WH

Pár novinek..

21. března 2013 v 18:21 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Zdroj fotky:weheartit
Ahoj dlouho tu nebyl deníček , protože ani nic nového se neděje , práce pořád žádná , recenzí na filmy mám spoustu .Horší je se pustit do článku který bude mít smysl a něco Vám dá recenze na časopisy budou ale nevím kdy. Dneska začínám čistit (rozdělit) záložky v internetu nějak se mi tam toho nakupilo hodně a potřebuju si to roztřídit takže to bude nějaký čas trvat .Dneska jsem se byla objednat ke kadeřníkovi konečně nechám si udělat ombre hair :).Tak pak až budu mít new vlasy tak pak dám foto jinak koupila jsem si časopis Elle (s šátkem), dále taky za poslední dobu jsem si pořídila krásné naušnice viz foto .
Nevím co bych Vám měla ještě napsat plánuju toho strašně moc ale prostě nestíhám to dávat dokupy .Chce to čas ...
Jinak se mám fajn uzavřela jsem některé kapitoly v mém životě ke kterým se nechci vracet , jinak jsem bohužel přestala cvičit (jak já jsem na sebe nadávala ) ale tak od příštího týdne chci zkusit zase každý den cvičit a když né každý den tak 2 krat do týdne určitě .Mám rozečtenou knihu a teď vyrábím květináče (ubrousková technika) .Květináče si budete moci zakoupit na fler.cz ale tomu dejme ještě čas .
Díky za podporu.!