Září 2013

WTF?! photo´s 0.1

30. září 2013 v 15:30 | Lucy0077-ADMIN |  WTF!
Dneska jsem si pro Vás připravila nějaké kousky z kolekce WTF?! kterou jsme si představovali už kdysi.


Spotřebováno 2. díl

27. září 2013 v 21:10 | Lucy0077-ADMIN |  Spotřebováno
Ahoj tak konečně mám čas na napsání teprve 2 dílů spotřebováno jak jsem Vám slíbila a pustíme se hned do toho .

Hydrofilní odličovací olej

Zábava a postel! :(

25. září 2013 v 16:02 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Najednou svoboda.

Ahoj , ano pokud chodíte ke mě na blog všimly jste si že moje aktivita není stoprocentní . Popravdě byla jsem dva dny po sobě na noční ano bylo to tam kupodivu fajn až na pár detailu. Byla jsem a inventůře počítala jsem čokolády a pak jsme počítala sprchové gely atd .. Takže následující dny jsem se chtěla prostě vyspat , no a včera přijela kamoška tak jsme šli si posedět do hospody .Bylo to fajn hrály jsme kulečník vyhrála jsem nad nějakýma chlapama :-D 2 x dařilo se mi .
Jinak další díl spotřebováno ještě pořád není zpracovaný, na to se brzy taky podívám a zpracuji .Dneska přijela ještě další kamoška tak parádní oběd a tak nějak celkově fajn, až na jednu jedinou věc mám strašnou rýmu a blbě se mi dýchá .Možná mám i angínu mám nateklý mandle, ležímv posteli s čajem a odpočívám.Nemám sílu teď obíhat ale však bloglovin si to ukládá ty články tak pak vše dokomentuji. Zatím se mějte

17)Vezmi mě zpátky

24. září 2013 v 1:03 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy

Typ:Komedie/ romantický

OBSAH:


16)Jaký máte názor na paletky?

22. září 2013 v 20:38 | Lucy0077-ADMIN |  Otázky pro Vás
Untitled

(obrázek z weheartit)
Dneska jsem si pro Vás připravila další otázku ohledně paletek , toto je velmi diskutované téma tak prozraďte která je vaše nej.

Jaký máte názor na paletky ?

Která značka paletky je podle Vás ta nejlepší ?


Work

21. září 2013 v 20:03 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Ahoj , doufám že se máte fajn . Dneska a zítra tu asi už nic nového nebude . Jdu pracovat (inventura) , to jen aby jste si nemysleli že flákám blog. Budu tam až někdy do 7 do rána . Spánek spánek spánek moje náplň dnešního dne a zítra budu v tom pokračovat protože jdu zase na noční . Jinak novinky už jsem se přihlásila na ten street dance ale ještě nevím jestli mě tam vybrali , uvidíme bude mě učit kluk . Tak snad mi to pujde , o tom se dozvíte více později. V poslední době se mám fajn , v jeden den se mi toho tolik zhroutilo byla jsem na tom špatně ale teď už se to tak nějak vyřešilo takže jedeme dál. Mám v záloze nějaké články jako třeba recenzi na film haha nahromadilo se to nějak . Já se s Vámi loučím vím tento článek není nějak kvalitní jo a jinak dneska se má rozjet novej trendbook tak jsem zvědavá.

Jaké články by jste tu chtěli?


Inspiration Autumn 0.1

20. září 2013 v 11:04 | Lucy0077-ADMIN |  Inspiration
Dneska jsem pro Vás připravila podzimní inspiraci.
PODZIM - Polyvore


Spotřebováno 1. díl

17. září 2013 v 14:15 | Lucy0077-ADMIN |  Spotřebováno
Produkty které zde vydíte tak ty co nejsou níže budou v dalším článku.
Máme tu oficiálně první díl spotřebováno . Je to na spoustu blocích tak i já jsem se pustila do spotřebování produktů abych Vám mohla napsat jestli fungují jak jsem s němi spokojená nebo naopak nespokojená . Pustíme se do toho , nemám tu za jaký měsíc protože některé výrobky mám třeba už od Vánoc .

Safírová noční kůra -vzoreček
Značka:Anew
Cena : od 189 do 239 Kč
Jelikož se mi doma nahromadilo opravdu hodně vzorečků a i mamce tak já je začala spotřebovávat .Vyzkoušela jsem noční kůru. Odlíčila jsem si večer obličej , a nanesla jsem průhledný krém (vypadá to jak gel), na tvář dobře se rozetírá .Příjemně voné , a je poměrně mastný. Na noc to nějak nevadí , pokud máte na obličeji nějaké malé strupky nebo bolavé místa hezky se to zacelí a zmenší. Pleť hezky vyhladí . Jelikož mám tyto vzorečky dva tak ještě pořád testuji ale myslím si že více od toho nedostanu a ani nečekám .tento produkt je spíše pro starší ženy .
Pokud Vás tento produkt zaujmul více se dozvíte : TADY

Čas plyne ..

16. září 2013 v 18:48 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Módní ilustrace
PS: to jsem nekreslila já ale někdy něco podobného zkusím :)

Ahoj , dneska jsem Vám chtěla napsat , důvod proč teď neobíhám nepřidávám kvalitní články na blog je čas . V poslední době toho mám hodně na práci . Bohůžel jsem unavená a zapnu seriál chvilku koukám a jdu spát prostě nestíhám tak snad zítra konečně se pustím do obíhání a mohl by tu být i nějaký ten nový článek. Nápady mám jen prostě je nestíhám realizovat .Čas utíká a já prostě nestíhám vím že to pochopíte . Věřte že se máte na co těšit a otázka dnešního dne ...
Mám vytvořit rubriku ? Články na přání ?
Psala bych články pro Vás + moje vlastní články co mě napadnou .
Napište mi do komentářů jaké články by jste tu uvítaly. Čím víc nápadů tím líp . Zatím se mějte hezky a já jdu pracovat zpracovávat spoustu hub.