Prosinec 2013

AFFS new seznam

29. prosince 2013 v 20:07 | Lucy0077-ADMIN |  AFFS
Ano promazávala jsem AFFS jak vidíte katastrofa nebrala jsem to podle toho kdo chodil a kdo né , brala jsme to podle toho kdo je aktivní a kdo vůbec na svém blogu : PS budu to překontrolovávat ještě jednou + z blogloinu je možný že jsem si Vás nezapsala do menu . Kdyžtak se připomeňte. Mám ve všem tak nějak chaos .
Favorite:

SEZNAM AFFS kteří zůstávají :
StyleByNicoll new blog
Favorite:

+ nějaký další ještě nestíhám odepisovat na komenty :)
Moje výtvory 0.27

26. prosince 2013 v 23:19 | Lucy0077-ADMIN |  Moje výtvory


Jaké dodržujete Vánoční tradice ?

24. prosince 2013 v 16:47 | Lucy0077-ADMIN |  Otázky pro Vás
Máme tu slibovaný článek otázka na tento týden zní :

Dodržujete nějaké Vánoční tradice pokud ano jaké ?

Pokud nedodržujete tak jaké tradice znáte ?

Jinak přeju ještě jednou všem krásné Vánoce .

Vánoce přicházejí

23. prosince 2013 v 23:20 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Zdroj tumblr

Ahoj vím dlouho jsem nenapsala , nestíhám odepisovat na komenty a už vůbec nestíhám obíhat musím přečíst 100 článků . Pustím se do toho hned ale stejně to nestihnu co se týče článků něco vymyslím ale prostě teď nějak nestíhám fakt ne . Práce práce a samá práce prostě musím nabrat síly na další práci . Haha Zítra je už Štědrý den to tak všechno strašně letí a ano affs určitě budu promazávat . Vůbec nestíhám to co jsem chtěla napsat recenzi , bude článek ze štědrého dne co jsem dostala . a další články ještě musím vymyslet jaké co by se Vám líbilo . Zítra čekejte článek na otázku týdne teď mě tak napadla takže zítra v 17:00 článek !!
Přeju Vám všem bohatého Ježíška moc děkuji za podporu a za komentáře.!
( Vaše Lucy0077 nabere síly a bude to tu snad pravidelné)

Moje výtvory 0.26

18. prosince 2013 v 11:38 | Lucy0077-ADMIN |  Moje výtvory
Ahoj blog pořád nefungoval , psala jsem pro Vás článek můj wishlist . Bohůžel článek jsem napsala a nezveřejnil se prostě mě to psalo že nemám napsaný žádný text no . Článek někdy napíšu znovu ale teď moc času nebudu mít . Proto zkusím něco přednastavit . Dneska jdu na noční do práce a noční mám až do neděle. Pokusím se to nějak pořešit a něco přidat .
Minulé Vánoce jsem vyráběla krabičky . Škoda té kvality .


Novinky + svátek :)

13. prosince 2013 v 14:12 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Nails | via Tumblr
Zdroj weheartit
Ahoj , tak včera jsem měla volno nebyla jsem v práci tak jsem si zašla ke kadeřnici , moje vlasy byli už opravdu poškozené. S výsledkem jsem spokojená . Jinak teď nestíhám obíhat ale ono je to asi stejně jedno když skoro všechny affs nic na blog nepřídávají . Budu zase vymazávat. Bloglovin hlásí 112 článků . Dneska jdu tancovat a včera jsem se byla podívat na trzích koupila jsem si trdelník . Jinak se mám docela fajn ale jsem unavená potřebovala bych pořádný spánek .Teď jdu uklízet a pak mě čeká street už se moc těším . Jinak prosim Vás recenze se odkládají , nejsem schopná dát ty baterky do nabíječky pořád to odkládám.
No jinak co se týče mikuláše mám strašně moc sladkýho. Dneska je Lucie :D pátek 13. prosince a ano já mám svátek . Chci zase zvýšit návštěvnost ale další týden jdu do práce takže budu asi mrtvá no než si na to zvyknu . Kdyby někoho zajímalo co dělám polepuju zboží . V sobotu mě čeká kino jdu na hobitta 2 tak jsem zvědavá. No nic musím končit mám toho ještě hodně na práci mějte se hezky. Brzy čekejte nový článek. A tady Vám dávám před a po barvení a ostříhání .

Cher Lloyd: photo 0.119

11. prosince 2013 v 22:30 | Lucy0077-ADMIN |  Cher LloydNovinky + 2. adventní neděle

8. prosince 2013 v 19:41 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Ahoj , přeji Vám krásné prožití svátku Vánočních. Máme tu druhou adventní neděli a já pořád nemám ještě nakoupené dárky .Letos to stihnu jen tak tak . A co vy ? jak jste na tom s dárkama ?
Miluju zimu a miluju ten sníh když padá . Atmosféra naprosto skvělá .
No musím Vám říct že jsem naštvaná blog neustále blbne a já už na to nemám vážně nervy oběhla jsem Vás a oblíbené blogy a komenty se nezobrazily.Napsala jsem je proto znovu a zveřejnila a komenty tam asi zase nejsou. Omlouvám se ale četla jsem články jen mě prostě blbne komentování článků u Vás .
Snad se to brzy spraví .
Jsem byla na brigádě a docela to ušlo. Na street dancu sranda . Baví mě to pořád .
Já nevím na co koukat dřív mám rozkoukaný seriál a až ho dokoukám chtěla jsem se koukat buď od začátku na PLL , nebo na upíří deníky a nebo na goosip girl no uvidím ještě pro co se rozhodnu.
Jsem strašnej maniak na seriály. Jinak novinky u mě konečně pujdu ke kadeřnici, mám práci i brigádu.zatím si vůbec nestěžuji uvidím jak to ještě bude s tou prací ale jistou ji mám. Už se těším až uvidím odměnu.
Udělala jsem si radost a koupila jsem si naušnice a teď vyšel časopis žena a život s diářem a ještě nové stíny .
Celkově si myslím že se mě daří . Jinak co se týče affs asi to za nějakou dobu protřídím jsem z toho neštastná místo totho aby jste sem chodily s nadšením tak jsem sice chodíte ale moc nekomentujete. Chápu musíte se učit do školy atd ale blogy na kterých nic není je zbytečné abych prostě čekala měsíc kdy přidáte nový článek nezlobte se na mě ale je to tak . Jinak neříkám někteří obíhají . + teď to ještě chápu blbne blog a komenty taky .
No nic jsem se po dlouhé době vykecala .
Články na které se můžete těšit:
Spotřebované produkty
Recenze na řasenky
Recenze na stíny
PS: musím si jít nabít baterky do foťáku abych mohla udělat článek .


21)Cellular

3. prosince 2013 v 21:18 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy

Krimi/ Drama/Thriller
OBSAH: