Květen 2014

Počasí , nálada články ?

27. května 2014 v 20:03 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Ahoj holky , ano vím dlouho jsem nenapsala . Nemám moc náladu tak nějak všechno mě štve . Spotřebováno se mi hromadí ale nejsem schopná to nafotit a napsat recenzi . Jelikož pracuji do práce , měli jsme vystoupení se streetem a super baví mě to moc. Ještě mě teď čekají dvě vystoupení. Jinak mě nenapadá o čem bych měla psát jsem bez nápadů . Recenze na filmy tu pořád mít nechci , kosmetiku už nenakupuji prostě jen spotřebovávám (recenze bude) , new in taky nic moc i když asi dvě věci by tu byli ale prostě jsem líná to nafotit a zveřejnit. Počasí je taky na nic . Takže až udělám práci tak oběhnu affs a pak si pustím seriál prostě bez nálady jsem . Doufám že se máte líp než já .
Ta fotka mě vystihuje .(Smutná nálada citím se sama , a venku prší) !
Zeptám se Vás co by jste chtěli za články ?10 faktů o mě

21. května 2014 v 18:39 | Lucy0077-ADMIN |  Řetězáky

Surfing
Ahoj nebyl tu dlouho nějaký článek o mě tak dneska si dáme TAG

1) Jsem upřímná ( někdy až moc)

Dívčí parta

15. května 2014 v 18:19 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy
Přidám jsem aspoň něco na seznamu filmů který jsem viděla je spoustu filmů máte se na co těšit . Upřímně mám strašnou náladu už asi 3 den a né a né se jí zbavit je to čím dál tím horší . Chce se mi až ze všeho brečet nic mě nebaví jsem znuděná atd .

OBSAH :


Velké změny !!

11. května 2014 v 19:58 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Eye👀
Ahoj , po dlouhé době píšu nějaký článek a myslím si že tentokrát bude delší . Proč jsem se neozvala nějakou dobu ? Prostě se spoustu věcí změnilo . Byla jsem na výletu 1 . května . Byli jsme na hradu Svojanov v Litomyšli na zámku a v Poličce na jídle v Herešově krčmě . Parádní den to byl . Ani jsem nepsala o čarodkách , když byli čarodky tak jsme měli první vystoupení ze street dancem a bylo to skvělý bavilo mě to . Brzy zase budem vystupovat . Dneska jsem byla na tréninku a zas tak mě to tam nebavilo no ale to bylo tím že tam nebyla kámoška . Jinak venku je pěkně hnusně a já když končila tak pršelo . Trenér tam byl autem mě odvezl domů .( holky ze streetu se asi hodně divily ) Jsem tam nejstarší trenér je taky mladší ale mě to nijak nevadí chtěla jsem street tancovat už dlouho a pořád jsem to oddalovala . Konečně jsem se v září odhodlala a začala tam chodit jsem moc ráda . Baví mě to . Další ven je ta že jsem šla na pracovní pohovor a jaksi to nedopadlo amway nic pro mě . Zatím mám práci z domu ale ta mi taky bude končit tak musím hledat brigádu nebo práci prostě něco najít .

2 Broke Girls

4. května 2014 v 20:13 | Lucy0077-ADMIN |  Seriály

2 socky
01 X 3 serie 23 díl

OBSAH: