Červen 2014

Spotřebováno 8. díl

27. června 2014 v 14:36 | Lucy0077-ADMIN |  Spotřebováno
Ahoj tak jsem Vám přednastavila článek konečně spotřebováno .
Začalo mě to nějak bavit spotřebovávat už mám produkty i na další spotřebováno ale to si nechám na jindy .


Jaké sledujete blogerky ?

25. června 2014 v 14:50 | Lucy0077-ADMIN |  Otázky pro Vás
∞ Luxury Lìfє ∞ - Timeline Photos | via Facebook

Zdroj:weheartit

Ahoj jak jsem včera slíbila , tak taky plním dnešní otázka je jasná .

Jaké sledujete blogerky na youtube ?

Máte raději české nebo zahraniční ?

Těším se na Vaše odpovědi
Vaše

Práce únava

24. června 2014 v 20:17 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Ahoj , no tak mám za sebou první dva dny . Ten první den jsem si myslela že v pohodě, ale zas tak jednoduchý to není . Natírám a lepím pásky nesmí to být hrbolatý nebo moc krátký atd . Dneska mi to dalo zabrat , sice mě to šlo líp než první den ale stejně no . Tudíž jsem uplně bez energie , ale zítra nejdu do práce tak snad se dostanu k tomu , a vyfotím spotřebováno a napíšu ten článek . Snažím se vše spotřebovávat a daří se mě to skvěle . Jinak máma si koupila lesk na rty ale pak už se jí moc nelibil tak mi ho dala tak ho uvidíte v new in. Jinak u mě nějaký novinky no o žádných zatím nevím , a víte co zítra se těšte na Otázku pro Vás . Bude se týkat blogerek . Venku je krásně a mě to na jednu stranu mrzí :( protože jak jsem zavřená v práci a pak kouknu ven a to boží počasí a mě se chce spát . Člověk si snad nějak zvykne tak se mějte hezky . Brzy asi promažu AFFS protože jako to se nedá polovina zase neaktivní na blogu no možná si to rozmyslím jsou ty prázdniny . Sama taky moc nepřidávám . Chci to zlepšit jen nevím co mám přidávat .

Novinky , nová práce

20. června 2014 v 19:25 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

Ahoj , máme tu nový článek co je u mě nového spoustu věcí začalo se mi nějak dařit . Koupila jsem si odličovací ubrousky který jsou naprosto boží jsou z Albertu . Ukážu Vám je v new in . Můžete se taky těšit na nové botasky , mikinu a na spotřebováno a na fotky nechala jsem se ostříhat a obarvit mám zase ombré ale přirozené a jsem moc spokojená . Objednala jsem si boty nový a jsem z nich nadšená . Prázdniny pro Vás začnou ale pro mě né tudíž ty články tu moc nejsou . Zkusím to ale napravit . Mrzí mě že už skončil kroužek do kterého jsem chodila . V září zase začne tak snad ho budu stíhat zatím to vypadá nadějně . Uvidíme no . Další věc je ta že teď 30. 6 2014 mě skončí práce . Dnes jsem se byla zeptat na práci a vyšlo to tak paráda v pondělí si jdu naddělat hodiny a jdu tam poprvé tak mi držte palce .
Co jste si za poslední dobu koupily vy ? Jaký seriál sledujete ? já sleduju PLL .

Jaký názor máte na štětce z drogérie ?

16. června 2014 v 12:44 | Lucy0077-ADMIN |  Otázky pro Vás

ZDROJ fotky TADY

Jaké máte zkušenosti ?

Vlastníte nějaký ?Diktátor

13. června 2014 v 18:44 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy

Komedie

OBSAH:

Jmenuje se Aladdin a od smrti Kim Čong Ila je považován za posledního mohykána mezi diktátory. Komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen si po kazašském Boratovi a rakouském Brunovi navlékl mužný plnovous a spolu s ním masku neomezeného vládce zemičky jménem Wadiya, kterou chce ze všech sil zachránit před demokracií. Takového borce by chtěl mít za svého prezidenta každý. Dominuje ve všech oblastech lidské činnosti, a přesto je schopen večer po vladaření najít čas a energii na porci kvalitního sexu s libovolnou hollywoodskou herečkou, která je ochotná do jeho subsaharského ráje zavítat.

Novinky + 1. soutěž (street dance)

9. června 2014 v 20:49 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Ahoj zdravím vás mám pro Vás nějaké novinky . Dneska jsem byla nakupovat po dlouhé době v drogérii a koupila jsem si tam 3D Essence eyeshadow - 08 irreestible vanilla latte cca 80 Kč , a potom měli akci řasenku od astoru big beutiful boom! a voňavku Heidy Klum jen za 200 Kč v drogerii Teta . Naprosto užasné voní po dlouhý době hodně spokojená s nákupem. Uvidím ještě jak budu spokojená s řasenkou a jakou výdrž budou mít krásné třpytivé stíny . Vím že jsem říkala že si nebudu kupovat kosmetiku ale jelikož pořád se snažím dopotřebovávat vše co vidím a dneska jsem si prostě chtěla udělat radost. Co se týče stínů nude odstín byla jasná volba , protože nejsvětlejší odstíny nejrychleji zmizí .
Čím jste si udělali radost v poslední době vy ?
Další novinky které se staly v mém životě byli jsme poprvé na vystoupení ze street dancem a náramně jsme si to užily . Viděli jsme spoustu užasných tanečníků , užasná atmosféra . Jsme začátečníci nemáme moc zkušeností a obsadily jsme v naší kategorii krásné 5 -9 místo pro nás to bylo super dostaly jsme bombóny a žvýkačky a diplom . Měli jsme radost na to že jsme se to zas tak dlouho neučily tak to bylo božííí . Jinak mám pořád co dělat proto ani zas tak moc nepíšu no ale pokusím se zase něco napsat .

Spotřebováno 7. díl

4. června 2014 v 10:26 | Lucy0077-ADMIN |  Spotřebováno

Ahoj tak konečně jste se dočkaly máme tu spotřebováno .

Moje výtvory 0.34

2. června 2014 v 21:18 | Lucy0077-ADMIN |  Moje výtvory

Ahoj tak máte tu aspoň nějaký článek jeden můj hodně starej výtvor asi tak v 11 letech možná míň .Návrh na šátek . PS schválně je to tak flekatý !