Srpen 2014

Někdy je lepší vše přetřídit a vymazat ...

29. srpna 2014 v 19:23 | Lucy0077-ADMIN |  Moje myšlenky

Amy Sia on Society6

Ahoj , někdy přijde ten správný čas kdy je potřeba si utřídit myšlenky a také všechny papíry a ostatní věci ve svém životě . Prostě ´´ odepsat´´ lidi co Vám nikdy nic nedali a nepřejí Vám štěstí . Využívají Vás pro svůj prospěch . Uvědomila jsem si toho strašně moc, hodiny pořád tikají a čas utíká týdny se už vůbec nevlečou .Musíme si užívat každého dne jako by byl náš poslední . Pamatovat na ty kteří nám pomáhají a stojí při nás . Pomáhat těm kteří si to zaslouží . Někdy je potřeba vymazat a vyhodit některé staré věci prostě nechat za sebou ty staré . Přijmout nové změny lidi , najít si něco co nás baví a začne nás to zase naplňovat. Pořád bojovat za to co máme rádi . Nevzdávat se i když některé věci nejsou snadné . Skákat přes překážky a jít k cíly . U mě se toho událo opravdu dost , občasná brigáda . Pohovor mě nevyšel nevzaly mě do práce . Přes to všechno život jde dál . Nutně jsem potřebovala vyhodit staré věci a otevřít se novým možnostem . Dva dny nešel blog tudíž článek zůstal rozepsaný, a konečně už vím kde je problém . nemohu psát články týká se to chromu , takže zatím jsem na Mozille . Jedna z dalších věcí třídím záložky v notebooku , třídím youtube kanály , třídím a vymazávám v počítači . Přeinstalovala jsem si notebook promazala e-maily a nastavila spamy . To vše jsem potřebovala tak snad budu spokojenější ale vůbec nejsem u konce ale vynasnažím se to dát dohromady . Ještě nutně potřebuji promazat hudbu v mobilu a dát si tam novou.

Také máte někdy potřebu vymazat nebo něco změnit ať už v životě v PC ?


Ptejte se :Ask.fm Sledujte mě :Instagram Sledujte mě:Bloglovin Polyvore Najdete mě také na trendbookuSwitched at Birth

21. srpna 2014 v 18:04 | Lucy0077-ADMIN |  Seriály

Rodinný / Drama

Viděla jsem : 1 x 01 - 1 x 11
Počet serii 3

Čas letí a práce je moc

20. srpna 2014 v 17:56 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
<3

Ahoj , čas letí a dny se krátí teď toho je na mě opravdu moc jsem uplně vyčerpaná na 7 hodinu v práci je to mazec no . Pak přijedu dom a než se dostanu do postele je třeba 21:00 jsem uplně vyčerpaná a tak nějak nemám náladu na nic. Všimla jsem si že minulý článek byl z pondělí . Já nemám ani nápady co dneska napsat no byla jsem na pohovoru a smíš si myslím že mě nevezmou chtějí někoho z praxí no . Dneska jsem byla s kámoškou venku a šli jsme do kavárny a dala jsem si trubičku se šlehačkou a čokoládou no to bylo naprosto boží , jinak to ještě nevíte rozbila jsem si displey na mobilu ale naštěstí už je opravený a funguje tak jak má . Venku se nám ochladilo a mě je zima snad i doma hrozný . Jdu si pustit seriál a pokusit se usnout zatím se mějte krásně .
Co děláte v deštivých dnech ?

Deník malého poseroutky

18. srpna 2014 v 20:23 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy
Ahoj , tak máme tu recenzi na film ,dneska totiž nejsem schopná nic víc nachystat jsem byla dneska na brigádě a nic moc jsem docela smutná a hlavně unavená a zítra brzy stávám . Chtěla jsem tedy něco přidat a jelikož mám velký seznam filmů který jsem viděla je na čase to zase trošku proškrtat .

OBSAH:


Novinky a velké změny na blogu a v životě

15. srpna 2014 v 16:55 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Untitled


Co bude dál s blogem co se dělo v mém životě ? Víc se dozvíte v novém článku ...


Moje výtvory 0.36

13. srpna 2014 v 23:16 | Lucy0077-ADMIN |  Moje výtvory
Ahoj , vím že jsem se teď moc neozvala důvodů bylo mnoho ale vše Vám vysvětlím v článku . Který teprve chystám ale napadlo mě přidat DIY a konečně aktuální . Dlouho jsem nic nevyráběla , již nějakou dobu jsem si chtěla koupit washi pásky . Byla jsem se zeptat všude možně (převážně v papirnictví) nikde jsem je nesehnala. Smířila jsem se s tím a šla jsem ještě do Albertu ( kde je stojan ) Tchibo . Koukala jsem co mají za sortiment a objevila jsem poslední 2 x ks washi pásků . Měla jsem neskutečnou radost a ihned jsem si je koupila za výhodnou cenu myslím si že mě stály 200 Kč.
Máme tu další příběh miluji svíčky a docela často je pálím doma mám asi už 3 svíčky (skleničky ) vypálené .Napadlo mě že bych to mohla mít na tužky .Poté co jsem si koupila washi pásky tak jsem si to ozdbobila a teď mi to zdobí pokoj . Tak snad se Vám to bude líbit . Budu ráda za Vaše názory.Ptejte se :Ask.fm Sledujte mě :Instagram Sledujte mě:Bloglovin Polyvore Najdete mě také na trendbooku


Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn

9. srpna 2014 v 15:09 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy

Komedie


TAG:Odpovídám na otázky 0.2

1. srpna 2014 v 20:56 | Lucy0077-ADMIN |  Něco o mě

1) Co ti dokáže udělat největší radost?

Největší radost mi dokáže udělat skoro cokoliv . Když mě někdo něčím potěší , nebo mi jen napíše. Nebo mi pochválí (líčení , oblečení atd ). Největší radost mám ale z pravých přátel když s nimi trávím čas . Samozřejmě nemůžu zapomenout na Vás čtenáře .vy mě děláte taky obrovskou radost. Hlavně když si článek opravdu přečtete. a napíšete komentář.