Září 2014

Moje výhry za dva měsíce ...

26. září 2014 v 17:49 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Ahoj , tak chtěla bych se s Váma podělit o novinky co jsem u koho a kdy vyhrála ?
Śtěstí při mě stojí a zatím jsem často vyhrála . Kdo nezkusí nevyhraje .
Pojďme se podívat co a od koho jsem dostala balíčky .
PS: co se týče obíhání snažím se ale chybí mě ještě 89 článků okomentovat + 40 videí které jsem ještě neviděla . Snažím se to dohnat .


Více info v článku ..

Moje výtvory 0.37

22. září 2014 v 20:45 | Lucy0077-ADMIN |  Moje výtvory
Ahoj , po dlouhé době se ozývám v práci toho je hodně a já jsem uplně unavená musím si na to zvyknout . Za chvilku už zase musím vstávat a jít do práce . Ještě se půjdu prospat ale než půjdu spát tak Vám chci ukázat něco co jsem si vyrobila .
Kdo mě zná dlouho , nebo osobně všichni o mě ví že miluju zlatou a fialovou barvu . Teď nedávno jsem si koupila nové povlečení jak jinak než fialové a aby toho nebylo málo tak i prostěradlo fialové. Naproti posteli se nachází televize a na té poličce mám voňavky a rtěnky .Jelikož mě napadlo že kdysi dávno jsem dostala kosmetický kufřík fialový tak jsem si tam uložila voňavky. Rtěnky a lesky jsem skladovala v obyčejné krabičce (papírová krabička třeba od mobilu ) .
Nedávno jsem si pořídila fialovou lepící pásku z kiku za pár korun .
Můj nápad byl jasný ozdobit krabičku a naskládat do ní všechny rtěnky a lesky , a vedle toho si dám kufřík s voňavkami .Jak se mi povedla krabička můžete posoudit právě teď . Možná někdy dodělám přihrádky pro každou rtěnku a lesk zvlášť .
Tak a tady máte moje výsledné dílo :
Ps : omlouvám se za tu neaktivitu ale bude mě to trvat než si zvyknu v práci a ještě rozvrhnout čas na blogování . Články budou ale nevím který dny . Mějte se hezky . PS : na všechny komentáře odpovím později určitě .


Holka na roztrhání

17. září 2014 v 11:44 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy
Ahoj tak aspoň nějaký nový článek píšu jen tak na rychlo nemám vůbec čas na nic . Chodím teda do práce a docela mazec no. Jelikož chodím do práce v 1:00 ráno - 10:00 tak pak přijdu najím se a jdu spát no. Tak snad se Vám daří .

Komedie/ Romantický / Drama

OBSAH :

Život Melanie (Reese Witherspoon) snad už ani nemůže být lepší. Je, mladá, krásná, úspěšná (její poslední modelová kolekce se stala na předváděcím molu hitem) a zamilovaná do mladého, krásného a úspěšného syna starostky, který ji právě požádal o ruku. Nepochybně radostná událost, kdyby ovšem Melanie neměla pár problémů z minulostí, tím největším je vychladlé, ovšem úředně stále ještě platné manželství s jistým Jakem.

A tak se musí Melanie vydat do svého rodného městečka v Alabamě a donutit toho darebu, kterého si kdysi přiopilá vzala, aby podepsal rozvodové listiny. Jenže změnila se nejenom Melanie. Z Jakea je najednou sympatický a oblíbený chlapák a Melanie si najednou není vůbec jistá, zda se s ním chce rozvést.
Můj názor : super film určitě doporučuji . Baví mě filmy o modě a lásce . Nevím co bych k tomuhle filmu víc dodala .Hola Podzim a Nová práce mě volá ...

12. září 2014 v 10:53 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Bye bye summer💓


Ahoj , teď jsem se moc neozvala jelikož mě byla nabídnutá práce tak si potřebuju zařídit spoustu věcí . Byla jsem dneska u doktora pro papíry , u zubaře ( čeká mě trhání moudráku v blízké době ) + platit paní zubařce za to že mě řekne jak si čistit zuby .(+ ještě spoustu peněz budu muset platit ) Zuby si čistím ale nepoužívám zubní nit a to je velká chyba . Krvácí mě dásně no co Vám budu povídat jsem naštvaná no ale nedá se nic dělat takže zkusím omezit pití sladkých nápojů a sladkého . Pro mě příšerná představa zubařka mě to sice nezakázala ale bude to tak asi lepší.
Od úterý budu v práci už jsem zvědavá jak to zvládnu všechno mám z toho obavy . Budu tam mít i noční směny no . Co se týče článků vubec netuším potřebuju si na to všechno zvyknout . Pak budu schopná a snažit se něco přidat na blog . Videa a články vaše se pokouším stíhat obíhat . Aby toho nebylo málo tak jsem nachlazená a není mi vůbec dobře . (Opravdu super doba být nemocná když mám jít do práce ) Vážně mě to štve . V poslední době mám blbou náladu ale to je i tím počasím tak snad se budu mít líp jediný co vím že až přijdu z práce budu ráda když si lehnu . Další vec v poslední době mě strašně palí oči je možný že je to z toho nachlazení . No nic už se tu moc vykecávám . Ještě jedna věc mrzí mě ta návštěvnost . :( chodí sem Vás málo zkusím s tím něco udělat ale mě vadí když se píšu z článkem atd a nikdo to neokomentuje proto ten článek nechám dýl .


Blogerský ráj

8. září 2014 v 15:20 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Untitled | via Tumblr

Ahoj , sleduji už delší dobu spoustu oblíbených blogů . Jelikož nemám tolik času abych se proklikávala komentářema a hledala nějaké nové blogy . Proto mě napadlo vytvořit tento článek . Budu ráda když mě doporučíte svoje oblíbené blogy nebo Váš blog . Slibuji na všechny blogy se podívám a okomentuji které se mě zalíbí opravdu hodně přidám si je do bloglovinu a rozšíří se mi tím má sbírka oblíbených blogů . Později chystám článek na moje oblíbené blogy tak právě tam se můžete zviditelnit . Byla bych ráda kdyby se tu objevily blogy deníčkové fashion ( móda , kosmetika) , cestovatelské , knižní blogy a jiné ...
Doufám že se Vás zapojí co nejvíce a najdou tu inspiraci i ostatní lidé .
Do komentářů pod tento článek stačí napsat !!
Přezdívku :
Adresu blogu :
Váš věk: ( pokud doporučujete ostatní blogy tak tyto body vynechte )
Zaměření blogu :Přiklad Fashion , recenze na knihy , cestovatelský , atd .
Oblíbených blogů můžete napsat kolik chcete .
Budu se těšit na Vaše blogy . Očekávejte komentáře .

Ptejte se :Ask.fm Sledujte mě :Instagram

Najdete mě také na trendbooku


Holka s prknem

7. září 2014 v 20:11 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy

ROMANTICKÝ / KOMEDIE

OBSAH:


Spotřebováno 11. díl

5. září 2014 v 23:09 | Lucy0077-ADMIN |  Spotřebováno

Ahoj dlouho tu nebylo spotřebováno tak konečně jsem se k tomu dostala a vyfotila spotřebované produkty . Omlouvám se za strašnou kvalitu , příště budu fotit za světla chtěla jsem ten článek prostě napsat . Dáme se hned do toho .

1)Bourjois Paris - Micelárka

Značka:Bourjois Paris
Cena: od 100 Kč
Objem:250 ml
Obal:Ten se mi líbí moc hlavně to otevírání
Co splňuje / nesplňuje ?
Je bez parfemace , byla to příloha k časopisu Elle . Klidně bych se k ní nějak vrátila ale teď jsem objevila lepší která mi vyhovuje . Odličuje tak středně .

School ..

2. září 2014 v 20:07 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
lady patra | via Tumblr

Ahoj , tak já vím že 1. 9 2014 bylo včera ale jaksi jsem nestihla napsat článek . Škola začíná ale já to jaksi nestihla tak píšu aspoň teď . Chci Vám všem popřát spoustu úspěchů , nových kamarádů ať se Vám daří ve škole a jde Vám to učení pěkně do hlavy . Vůbec Vám to nezávidím ale hold takový je život .

Jaký byl Váš první den ve škole . Kam chodíte do školy ? Co máte za předmět který si myslíte že Vás bude bavit ? Ráda si něco přečtu od Vás .

Já školou povinná už nejsem ale za to musím hledat práci . Počasí je uplně na nic , jsem ráda že jsem doma a koukám na seriály .