26.1 2015 Změna je život !! Velké rozhodnutí

25. ledna 2015 v 20:50 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček
Právě 26.1 2015 kolem 9-10 hodiny se mě změní život . Ptáte se proč ?

C
Zdroj obrázku : weheartit

Povím Vám krátký příběh . Když jsem se narodila , neměla jsem to nejlehčí ...


Prostě asi od 1 roku mého života když jsem byla malý miminko jsem musela nosit brýle . Zní to nepředstavitelně ale bylo to tak . Ti co brýle mít nemuseli opravdu jste se měli . Když mě ty brýle nasadily uplně jsem ožila .
Celých řekneme 23 let nosím brýle . Nejspíš si dokážete představit co to dělá s okolím když nosíte brýle už od malička . Prošla jsem si školkou jako každé dítě , a pak to přišlo přišla jsem na základku ano první třída atd tam si člověk ani skoro už nic nepamatuje . Kdežto čím víc jsem byla starší tím to pro mě bylo horší . Chápala jsem slova jako haha tamhle je brejloun nosí brýle . atd prostě mě šikanovaly . Neříkám že se to dělo každej den ale sem tam ano a mě to ubližovalo . Kdo nenosil brýle a nebyl útokem posměchu tak to nejspíš nepochopí jak hrozné to je . Jenže mám mezeru mezi zuby a měla jsem nosit rovnátka a co si myslíte ? Řekla jsem že rovnátka fixní nechci , a proč ? Protože by se mě smály ještě víc . Později ten posměch samozřejmě ustoupil , a zvykli si na mě ale sem tam si stejně někdo vzpomněl že mám brýle .
Rovnátka nepřipadala v úvahu . Já si na brýle samozřejmě zvykla protože je nosím každý den . Když jsem přešla na střední školu tak už to bylo v pohodě . Ono vlastně čím dál tím víc lidí začali nosit brýle .

Před pár roky jsem si vybírala nové brýle a nevěřila jsem vlastním očím , že existují takové vychytávky . Brýle od značky DILEM u kterých si vyberete rámy a samostatně si vybere z ruzných variant i ,,postraničky ´´(pacičky) . Nebudu lhát není to nejlevnější záležitost ale vyplatí se . Jsem nesmírně šťastná že mě máma ty brýle koupila . Ještě jsem Vám vlastně neřekla co je u těch brýlí tak užasnýho , můžete si měnit ty postraničky za jaký chcete . Jednoduše si je vycvaknete a vezmete si jiné které jste si samozřejmě koupily . Takže moje radost byla ohromná a těším se z těch brýlí dodnes . Mám 3 postraničky a klidně bych si koupila i další .
Roky plynou a já už delší dobu přemýšlela o laserové operaci očí aby mě stáhli dioptrie .Nikdy na blogu nebude napsáno kolik mám dioptrii . Našetřila jsem peníze a hůrá na operaci . Právě v pondělí jdu na moji vysvěnou operaci kterou se mě možná změní život , pokud mě budou moci odstranit všechny dioptrie . Nebudu předvídat třeba by mě tam nějaká dioptrie zůstala ale i tak je to pro mě něco užasnýho . Celý život vlastně nosím brýle a teď je nějaká šance být bez brýlí ? Užasný prostě na jednu stranu mám obavy ale na druhou stranu se moc těším a jsem zvědavá an výsledek .
když má člověk brýle je docela i omezený v určitých věcěch .

Chci jít na koupaliště jo klidně pujdu ale mám obavy že pokud si sundám brýle , tak pak se mě blbě hledají kamarádi kteří jsou třeba na dece . Chci jít hrát tenis fotbal a jiné sporty klidně můžu není problém ale musím dávat pozor na brýle abych náhodou o ně nepřišla . Chcete jít do 4D kina tam si potřebujete nasadit brýle , docela problém to tam radši nepujdu. Večer už usínáte u seriálu a máte na očích brýle, tudíž se musíte vstát a sundat je .
Chcete se jít nalíčit ? No to je strašnej problém protože na sebe koukáte do zvětšovacího zrcátka aby to líčení aspoň k něčemu vypadalo . Chcete jít na atrakci která je hlavou dolů , musíte někam odložit brýle a hurá na atrakci .Když je léto , a chcete si venku číst knihu a opalovat se kolikrát už z toho moc bolí oči a jelikož nemůžete mít sluneční brýle . tak zavřete oči a hodíte si přes hlavu třeba ručník nebo čepici . Někde na někoho čekáte , ale bohůžel nevidíte do dálky moc tak prostě moc nepoznáte jestli je to on nebo ne . Nejhorší je když na Vás někdo mává ale vy ani nevíte že mával nebo že je to on . Potřebujete si přečíst rychle nějaký nápis malým písmem , další problém musíte prvně se k němu přiblížit tak aby jste to přečetli .
A vlastně plno dalších důvodů ... neříkám že to tak mají všichni píšu to za sebe .
Články jsem přednastavila , protože já jak se vrátím v pondělí hned domů tak stejně asi nic moc neuvidím takže tu nebudu . Tak za dva týdny cca možná dřív se vrátím . Doufám jen že to dobře dopadne . Tento článek je přednastavený .



 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julia Julia | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 23:07 | Reagovat

Tak doufám, že ti ta operace dobře dopadne, určitě to bude potom super ten výsledek :) Já nosím čočky a jsem ohromně spokojená, takže o operaci zatím neuvažuji..

2 Nicole Nicole | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 22:28 | Reagovat

Lidi jsou hloupí, když se smějou kvůli něčemu takovému. Mimochodem, taky mám mezeru mezi zuby a hrozně moc lidí to ani neví. Já pro změnu rovnátka chtěla, ale doma mi je nechtěli povolit, takže tak ... a teď si je ve 20 už dávat nechci.
Moc moc držím palce ať ti ta operace dobře dopadne! :)

3 LadyBows LadyBows | E-mail | Web | 29. ledna 2015 v 20:34 | Reagovat

Hrozně moc ti přeju, aby ta operace vyšla...musí to pro tebe být něco hrozného. Naprosto to chápu. Já rovnátka měla -_-", ale brala jsem je spíš jako modní doplněk, kdy jsem mohla měnit gumičky podle nálady :). Měla jsem to štěstí, že jsem vždy byla obklopena jen lidmi, kteří za to opravdu stáli. Ještě jednou: Ať ti to dopadne dobře a hlavně ať vidíš..zrak je vzácnost. A to si hodně z nás ani neuvědomuje...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama