Březen 2015

NEW IN / Nákupní HAUL Březen

27. března 2015 v 23:11 | Lucy0077-ADMIN |  Others
Ahoj konečně jsem tu teď se dělo spoustu věcí a tak nějak se snažím všechno měnit a staré věci smazat nebo roztřídit . Pročišťuji v notebooku záložky , složky a pak potřebuji pročistit blog . Dopsat recenze na filmy abych pak mohla začít psát na ty filmy které jsem viděla někdy teď . Mám spoustu práce co se týče úklidu. V posledních měsících jsem si toho strašně moc uvědomila ale o tom Vám povím jindy dáme se do nákupů . Ještě bych chtěla dodat že teď momentálně mám STOPKU nebudu zbytečně hromadit kosmetiku jedině když něco budu nutně potřebovat (což mám napsané na mém seznamu korektor , kleštičky na řasy , olej na vlasy , a štětec na tvářenku + věci co dopotřebuji ) Tak snad mě to vyjde a aspoň budu mít produkty do spotřebováno .

Chtěla jsem vyzkoušet něco od kosmetiky MOJE a konečně jsem našla kde se u nás prodává . Stíny jsou skvělé . Moc jsem si je oblíbila . Pak jsem byla v Tetě drogerii a ve výprodeji měli tyhle stíny asi za 20 Kč tak jsem si myslela no tak za 20 Kč to bude asi o ničem ale překvapily mě a navíc světlý stín se hodí vždycky .


Šarlotina pavučinka

17. března 2015 v 18:58 | Lucy0077-ADMIN |  Filmy
Ahoj máme tu další recenzi na film kerý jsem viděla už hodně dlouho .

Rodinný / Komedie/ Drama / Fantasy


Spotřebováno 16.díl

10. března 2015 v 21:05 | Lucy0077-ADMIN |  Spotřebováno
Ahoj vítám Vás u nového článku , opět jsem spotřebovávala produkty aby se jen nehromadily ale také ubývali . Dáme se hned do toho mám toho poměrně dost .


Velké nákupy / Fashion haul

6. března 2015 v 13:06 | Lucy0077-ADMIN |  Others
Ahoj vítám Vás u dnešního článku dneska jsem si procházela fotky v mobilu a našla jsem tam spoustu restů kterým se budu snažit příště vyvarovat. Spoustu věcí mám třeba i vypotřebované už ale to nevadí i přes to vše Vám chci ty věci ukázat a něco třeba i doporučit .
Začneme tím že kdysi dávno jsem si vybrala boty strašně se mě líbily tak jsem si je objednala .