Červen 2015

Dovolená , práce

10. června 2015 v 15:54 | Lucy0077-ADMIN |  Můj deníček

mialina

👌👌👌

Obrázky z weheartit

Ahoj , konečně jsem se dokopala k tomu Vám napsat . Až bude čas potřebuji nutně něco udělat s layoutem nevíte o někom ? Kdo by byl ochotný mě udělat nový layout , určitě bych měla větší chuť psát články . Poslední dobou se toho tolik ani nezměnilo . Chodím na brigádu docela v pohodě . Jsem za tu brigádu moc ráda . Když mám chvilku času tak jsem šla do obchodů s oblečením podívat se na boty a oblečení a přijde mě že nic moc nemají . ( berte v potaz že nebydlím v žádným velkým městě ) je tu tak Sportisimo ,Deichman , Kik , nějaký skate- shop a pak vietnamci a nějaký další obuvi . Takže prostě nic moc no co Vám budu povídat . Teď se snažím neutrácet a šetřit ale moc dobře mě to nejde příští týden odlítám na Mallorcu . Takže tu cca dva týdny nejspíš nebudou žádné články i když uvidím třeba stihnu něco přednastavit .
Neskutečně se těším až se opálím a užasně najím a hlavně se budu moc potápět :) a uvidím vše. ( Ten užasnej pocit když už nemusíš nosit dioptrický brýle ) užívám si sluneční brýle nádhera .
Vše to na dovolené budu dokumentovat aspoň se pokusím . Miluju tu pohodu číst si časopis nedělat si s ničím starosti a krásně se opalovat . V poslední delší době od té doby co chodím do práce vidím jak si kdo kdy na mě udělá čas . Takový ty ´´pravý přátelé ´´ kteří se neozvou jen když jim sama napíši což mě mrzí ale co život jde dál . Na instagram se budu víc snažit přidávat fotky .

Doporučte mě nějaký pěkný romantický film ?